O nás

Autoleasing Litoměřice spol. s.r.o.

     Již od roku 1992, kdy pan Gerhard Horejsek společnost založil, se staráme o spokojenost našich zákazníků. Na základě našeho dlouhodobého působení na trhu Vám, stejně jako mnoha našim zákazníkům, můžeme poskytnout vysokou kvalitu poskytovaných služeb, mezi něž nově patří i prodej ojetých vozů.

Prodáváme Vám zánovní vozy všech značek vrácených po operativním leasingu se stářím do tří let a v perfektním technickém stavu. Vybírat tak můžete bez zbytečných starostí.

S námi máte jistotu, že se nespálíte

     Veškeré naše vozy prošly důkladnou kontrolou, díky které si můžete být jisti, že jsou řádně prověřeny. U všech vozů garantujeme původ z České republiky a prodáváme je servisované a po prvním majiteli. Nabízíme tak nejvyšší kvalitu, jistotu, spolehlivost, bezpečnost a garanci skvělého technického stavu každého vozidla. To Vám zaručí užívání vozu bez obav z neznámého původu nebo skrytých vad.

     Velmi důležitý je pro nás také osobní přístup a tak Vám rádi s výběrem vozu kdykoliv poradíme. Naším cílem je Vám celý proces výběru auta co nejvíce usnadnit. Stačí nás jen kontaktovat na buď tel. čísle: 725 875 633 nebo na e-mailu [email protected].

Proč právě my?

Ověřené vozy - Ověřené ojeté vozy

Ověřené vozy

Veškeré námi nabízené
vozy jsou vždy ověřené.

 

Český původ - Ověřené ojeté vozy

Český původ

U všech nabízených vozů garantujeme původ z České republiky.
 

Nové ojeté vozy - Ověřené ojeté vozy

Nové - 3 roky staré

Nabízíme relativně nové vozy, které jsou maximálně 3 roky staré a v perfektním stavu.
 

První majitel - Ověřené ojeté vozy

První majitel

Prodáváme servisované ojeté vozy po prvním majiteli.

 

Rádi vám poradíme

s výběrem vozu na telefonním čísle 725 875 633
_